Byt, 3+kk

Kompletně zrenovovaný zařízený byt s výhledem na Vltavu a Pražský hrad, ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s impozantní vstupní halou a výtahem. Dům stojí v historickém centru Prahy v klidné ulici pár kroků od rotundy sv. Kříže z 12. století, Národního divadla, Betlémského náměstí a Karlova mostu, v pěším dosahu četných tramvajových linek a stanice metra Národní třída.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatná toaleta, technická komora a vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, myčka, alarm, WiFi, vstup do budovy na čip. Zálohy na společné služby, vodu, vytápění a úklid 1x týdně: 7654 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť. Možnost krátkodobého pronájmu za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28750
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.