Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt v 1. nadzemním podlaží renovovaného činžovního domu z 20. let min. století s rondokubistickými prvky, situovaného v klidné ulici lemované stromy v prestižní čtvrti v Praze 6, Bubenči. Lokalita s mnoha ambasádami, kvalitní občanskou vybaveností, rychlou dostupností do centra (stanice metra Hradčanská je vzdálená pár minut od domu), na letiště a do mezinárodních škol ISP, Park Lane a Riverside School, v pěším dosahu velkých pražských parků Stromovka a Letná.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a 1 ložnice s orientací do ulice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba. Byt je orientován na jihozápad.

Laminátové plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, špaletová okna, rolety, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, nádobí, vysavač, TV. Sklepní kóje. K dispozici od dubna 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28645
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a vodu: 500 Kč/os./měs. Plyn a elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.