Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kvalitní nový zařízený byt v 1. patře Rezidence Hendlův dvůr, hospodářské usedlosti z pol. 16. století, která prošla novou kompletní citlivou rekonstrukcí. Bezpečný uzavřený areál Rezidence se nachází v klidné vilové zástavbě plné zeleně v žádané lokalitě na okraji Hanspaulky směrem k Šáreckému údolí. Rychlá dostupnost do centra, autobusové spoje k metru Bořislavka a Hradčanská s plnou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu letiště a mezinárodních škol, pár minut od stadionu Juliska.

V bytě se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna se srchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou a vstupní hala.

Rekuperace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, rolety, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklepní kóje, kamerový systém. K dispozici 1 garážové stání za poplatek 2.000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 4000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28540
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.