Byt, 5+kk

Zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami a parkováním, situovaný v 1. patře dobře udržované prvorepublikové činžovní vily se zahradou v prestižní rezidenční čtvrti Hanspaulka. Klidná lokalita na okraji lesoparku Horní Šárka, s rychlým přístupem do centra, mezinárodních škol a na letiště. Nejbližší stanice metra Bořislavka a Dejvická, plná občanská vybavenost v blízkém dosahu.

Interiér bytu tvoří prostorná centrální hala se zimní zahradou, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, jedna ložnice s velkou přilehlou pracovnou (příp. šatnou), další dvě ložnice, 2 koupelny (sprchový kout, toaleta / vana, bidet, toaleta), technická komora, úložná komora a vstupní hala.

Výhledy do rezidenčního okolí, zachované původní prvky, parkety, dlažba, koberce, vestavěné skříně a úložné prostory, plynový kotel, předokenní rolety, žaluzie, myčka, mikrovlnná trouba, automatická garážová vrata. Možnost užívání společné zahrady a pronájmu vyhřívané garáže v domě. Poplatky za domovní služby a záloha na spotřebu energií 6000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28497
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  144 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.