Byt, 4+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný podkrovní mezonet na Ořechovce. Tento klimatizovaný byt se nachází ve 2. patře renovované vily se společnou zahradou v tiché slepé ulici v prestižní rezidenční čtvrti v Praze 6, nedaleko Pražského hradu. Pár minut od zastávky tramvají a autobusů, pár minut jízdy ke stanicím metra Dejvická a Hradčanská s plnou vybaveností v okolí, v rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol.

Spodní úroveň bytu tvoří prostorný otevřený obývací pokoj s oboustranným krbem, jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), technická komora a otevřená vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory. V horním patře se nachází velká průchozí galerie vhodná pro pracovnu, 1 ložnice a koupelna (vana, toaleta).

Zachované původní prvky, dřevěné podlahy, podlahové topení v koupelnách, vestavěná skříň v jedné z ložnic, plynový kotel, elektricky ovládané předokenní rolety, mramorová pracovní deska v kuchyni, myčka, alarm. Bez výtahu. Nájemcům je k dispozici část společné zahrady. Garáž (v ceně), bezproblémové parkování na ulici. Zálohy na společné služby a spotřebu energií cca 4000 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28340
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  173 m²
 • Parkování
  Garáž.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.