Byt, 1+kk

Kompletně zrekonstruovaná a zařízená světlá garsoniéra s výhledem do Petřínských sadů ve 2. patře funkcionalistického činžovního domu s výtahem. Lokalita přímo pod parkem u lanové dráhy na Petřín, v blízkém dosahu Vltavy, Kampy a Starého Města, jednu zastávku tramvají od Národního divadla, pár zastávek ke komerčnímu centru Anděl.

Byt tvoří obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a patrem na spaní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, dřevěné podlahy, vestavěné skříně, zabudované osvětlení, ústřední vytápění, TV, pračka se sušičkou, vysavač, žehlička a žehlicí prkno, lůžkoviny, ručníky, nádobí a příbory. Záloha na společné služby a spotřebu energií 2000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28266
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  32 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.