Byt, 2+kk

ZAŘÍZENÝ byt s balkonem a výhledem do okolní zeleně, situovaný v 1. patře bytového domu na poloostrově obklopeném dvěma rameny řeky Vltavy. Budova je součástí nově vybudovaného oploceného obytného komplexu DOCK s 24hodinovou recepcí a okrasnou zahradou v postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. Plná občanská vybavenost v blízkém dosahu, tramvajové spoje, jedna krátká zastávka ke stanici metra Palmovka. Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena Divadlem pod Palmovkou a galerií DOX.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na balkon, 1 ložnice s francouzskými okny, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Inteligentní ovládání domácnosti BTicino, dřevěné podlahy, dlažba, podlahové vytápění, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, pračka, videotelefon, výtah, ostraha. Bezproblémové parkování na ulici. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od května 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28243
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  59 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.