Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s balkonem ve 2. patře rezidence River Diamond s 24/7 recepcí a ostrahou, podzemními garážemi a půvabnou privátní zahradou v japonském stylu s vodními prvky ve vnitrobloku. Dům stojí ve vyhledávané lokalitě v pražské čtvrti Karlín se skvělou dopravní dostupností do centra, jedinečnou polohou u Vltavy s cyklostezkou, nedaleko přívozu přes řeku a golfového hřiště. Pár minut chůze od rezidence se nachází stanice metra Křižíkova (trasa B) a tramvajová zastávka, v pěším dosahu pak bohatá občanská vybavenost (restaurace, bistra, kavárny, obchody, kino ad.). Budova je nadstandardně vybavena, rezidence získala v r. 2007 titul Stavba roku.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnici s vestavěnými skříněmi, koupelnu (vana se sprchovou zástěnou), samostatnou toaletu a vstupní halu s vestavěnými skříněmi. Balkon je přístupný z obou hlavních místností.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velkoformátová okna, centrální vytápění, pračka se sušičkou, kuchyňské spotřebiče Miele, myčka, kávovar, zahradní nábytek, TV, výtah, vstupy na čip. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. V objektu se dále nachází vlastní správa, technické zajištění budovy a možnost parkování pro návštěvy. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37752
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na společné domovní služby a vytápění 5.600 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.