Byt, 4+1

Částečně zařízený byt v 1. patře činžovního domu bez výtahu v klidné rezidenční čtvrti v Praze 6. Lokalita v sousedství přírodního parku Obora Hvězda, s plnou občanskou vybaveností v okolí a rychlým spojením do centra, na letiště a do mezinárodních škol. Zastávka tramvaje 2 minuty od domu, v pěším dosahu stanice metra Petřiny, trasa A.

Byt má 3 ložnice - jednu s vestavěnými skříněmi, průchozí obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou se sprchovou zástěnou, samostatnou toaletu a vstupní halu s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, sklepní kóje, kolárna a kočárkárna v domě. Bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění cca 4000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27634
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.