Byt, 3+kk

Nadstandardně vybavený zařízený byt s prostornou lodžií poskytující úchvatné výhledy na panorama Prahy, situovaný ve 4. patře moderní novostavby s podzemním parkováním. Klidná ulice sousedící s rozlehlým lesoparkem, jen pár kroků od zastávky autobusu a odtud 3 minuty na metro Prosek. Dům je situován v klidné zelené části Prahy 9 s výborným spojením na metro, v dochozí vzdálenosti školky, základní školy a gymnázia.

Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s jižně orientovanou lodžií, plně vybavenou kuchyní s balkonem a jídelnou s podsvícenou onyxovou stěnou. Interiér nabízí také 2 ložnice s en-suite šatnami a koupelnami, toaletu pro hosty, místnost pro domácí práce a vstupní halu.

Vybavení zahrnuje systém inteligentního řízení domácnosti Kobra s možností individuálního nastavení vytápění, chlazení společenského prostoru nebo simulace osvětlení v době nepřítomnosti majitele, dřevěné podlahy a kamenné obklady, bezspárovou dlažbu a obklady a podlahové vytápění v koupelnách, velkoplošná dřevohliníková okna s bezrámovým zasklením, klimatizaci, LED diodové osvětlení a audiosystém Martin Logan v obývacím pokoji, kuchyň se spotřebiči Miele, včetně vestavěné chladničky na víno, trezor, elektronické zámky se čtečkou, kamerový systém, EZS, opticko-kouřový a teplotní hlásič nebo zátopová čidla pro případ poruchy domácích spotřebičů. 2 garážová parkovací stání a sklep, přičemž parkovací podlaží je přímo propojeno s obytnými patry výtahem. Poplatky za domovní služby, vodu a vytápění cca 7000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27350
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  140 m²
 • Lodžie
  13 m²
 • Celková plocha
  153 m²
 • Parkování
  Jedno garážové stání v ceně, druhé je možné pronajmout za příplatek.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.