Byt, 3+kk

Komfortní zařízený designový byt s 50 m2 terasou s výhledem do okolí, situovaný v 6. patře moderního rezidenčního projektu Vivus Aréna s podzemním parkováním a kamerovým systémem. Projekt se nachází v Praze 9 - Libni v klidné ulici v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra. V přímém sousedství nákupní galerie Harfa, pár bloků od stanice metra Českomoravská a Sazka Arény, nedaleko místního parku.

Interiér bytu tvoří 2 ložnice s vestavěnými skříněmi - jedna s přístupem na terasu, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a lihovým krbem, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. V bytě je dále malá pracovna a šatna s přístupy na terasu.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, žaluzie, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, alarm, zahradní nábytek, gril a úložná komora na terase, výtah. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Zálohy na společné služby, vodu a vytápění 4500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od července 2018.

Interiér 102 m2, terasa 50 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26988
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  102 m²
 • Terasa
  50 m²
 • Celková plocha
  152 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.