Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nový mezonet s terasou a krásnými výhledy na Prahu v nedávno postavené Rezidenci Břevnov. Tento klimatizovaný podkrovní byt se nachází ve 3. patře bytového domu s výtahem, společnou zahradou ve vnitrobloku a podzemním parkováním. Budova stojí v klidné ulici v sousedství parku v atraktivní lokalitě v blízkém dosahu Pražského hradu. Nedaleko je také stadion Strahov, Petřín a oblíbený park Ladronka. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, rychlá je také dostupnost do centra - tramvajové a autobusové spoje k metru trasy A.

Interiér bytu tvoří ve spodní úrovni obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, ložnice s vestavěnými skříněmi, šatna, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. V patře se nachází galerie se vstupem na terasu, druhá ložnice a koupelna (sprchový kout, toaleta).

Klimatizace, dřevěné podlahy, velkoplošná dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, optický kabel, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklepní kóje, automatická garážová vrata. Dvě garážová stání zahrnuta v nájmu. Poplatky za společné domovní služby, vodu a zálohy na energie cca 5.800 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26919
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Terasa
  86 m²
 • Celková plocha
  189 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.