Byt, 4+kk

Kompletně zrekonstruovaný nezařízený byt s výhledem do parku Riegrovy sady, situovaný ve 2. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem, recepcí a zasedací místností. Klidná lokalita na Vinohradech v bezprostředním sousedství parku, s rychlou dostupností do centra, pár minut chůze na náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, výbornou vybaveností a pravidelnými farmářskými trhy.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 3 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty, technická komora a prostorná centrální vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, plynové topení, kamerový systém. Zálohy na společné domovní služby, vodu a vytápění 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). Byt je k pronájmu nabízen nezařízený.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26571
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.