Byt, 2+1

Nově zrekonstruovaný byt s výhledy do zeleně, situovaný ve zvýšeném přízemí kompletně nově zrenovovaného řadového domu z 20. let se společnou zahradou a parkováním v rezidenční čtvrti Liboc v Praze 6. Lokalita doslova pár kroků od přírodní rezevace Divoká Šárka s mnoha možnostmi sportovního a relaxačního vyžití, nedaleko vodní nádrže Džbán. Velmi dobrá dostupnost do centra, na letiště Václava Havla a do mezinárodních škol. Pár zastávek tramvají ke stanici metra Nádraží Veleslavín.

Byt tvoří obývací pokoj a 1 ložnice s orientací do zahrady, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala.

Repasované parkety, dlažba, plynový kotel, nová kuchyň, myčka, společný sklep v domě. Bez výtahu. Možnost parkování na pozemku před domem (v ceně). Záloha na společné služby a vodu 800 Kč měsíčně na osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26406
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.