Byt, 3+1

Zrekonstruovaný kvalitní byt ve 3. patře činžovního domu bez výtahu v klidné ulici v oblíbené rezidenční lokalitě Bubeneč pár minut chůze od stanice metra Dejvická, v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí a rychlým spojením na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 2 ložnice orientované do tichého dvora - jedna s šatnou, dále koupelna (sprchový kout, toaleta, bidetová sprška), toaleta pro hosty a velká vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, dřevěná okna, parkety, podlahové vytápění v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, možnost připojení UPC, alarm, sklep. Deposit na poplatky za společné domovní služby a vodu 2.600 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od srpna 2022.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25855
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.