Byt, 4+kk

Plně zařízený byt se 2 koupelnami a terasou kolem celého obvodu (65,7m2), situovaný ve 4., nejvyšším patře novostavby, která je součástí moderního rezidenčního projektu Nové Chabry. Klidná lokalita s rychlou dostupností do centra, s pravidelnými autobusovými spoji ke stanici metra Kobylisy (pár minut jízdy). Výborné napojení na dálnici D8 - směr Teplice či Mladá Boleslav. Plná občanská vybavenost v blízkém dosahu. Projekt nabízí dětská hřiště, posezení v zeleni a volejbalový kurt pro rezidenty. Autobusová zastávka 2 minuty od domu.

Interiér tvoří 3 samostatné ložnice - dvě se vstupem na terasu, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, en-suite koupelna (sprchový kout, toaleta), samostatná koupelna (vana, toaleta), toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Výhledy do okolí, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, velké vestavěné skříně, žaluzie, pračka, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Záloha na společné domovní služby, topení a vodu 4.000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25818
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Terasa
  66 m²
 • Celková plocha
  160 m²
 • Parkování
  Jedno garážové parkovací stání v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.