Byt, 4+1

Půvabný zařízený renovovaný byt se 2 balkony, nádherným výhledem na panorama Vltavy a možností užívání krásné společné zahrady a 140 m2 terasy s výhledem na Petřín a Pražský hrad. Byt je situován ve 2. patře jedinečné secesní vily s kubistickými prvky z roku 1913, jejímž autorem je významný český architekt Emil Králíček. Dům leží na nábřeží Vltavy přímo pod Vyšehradem, ve výjimečném sousedství několika dalších kubistických vil, a je tak součástí unikátní historické zástavby, která nemá ve světě obdoby.

Interiér bytu tvoří 3 ložnice, dvě z nich s balkonem, plně vybavená kuchyň, obývací pokoj se zimní zahradou, 2 koupelny, komora, toaleta pro hosty a vstupní hala.

Krásný výhled, zachované původní prvky, vysoké stropy s klasickými liniemi, dřevěné obložení v hale, parkety a dlažba, vestavěné úložné prostory, pračka a sušička Miele, myčka, podlahové vytápění v koupelně, TV, telefonní linka, domácí vrátný, sklepní kóje. Bez výtahu. Byt může být pronajat i nezařízený. Možnost parkování v garáži za 4000 Kč/měsíc. Rychlé dopravní spojení do centra, pár minut jízdy do Francouzského lycea. Společné služby 6.500 Kč/měsíc, plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  2570
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  170 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.