Byt, 2+1

Světlý částečně zařízený byt ve 2. patře renovovaného udržovaného činžovního domu s výtahem. Byt se nachází v oblíbené rezidenční lokalitě Bubeneč pár minut chůze od stanice metra Dejvická (5 min. do centra), v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka. Lokalita s plnou občanskou vybaveností a rychlým spojením na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou, 1 ložnice, plně vybavená nová kuchyň, koupelna s vanou a oknem, samostatná toaleta a vstupní hala. Obývací pokoj a ložnice mají krásný výhled do zeleně přilehlého náměstí.

Zachované původní prvky, nové a repasované parkety, terazzo, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, žaluzie, záclony, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, zrekonstruovaná sklepní kóje. Možno pronajmout i jako částečně zařízené. Poplatky za společné domovní služby a záloha za vodu a vytápění 2700 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24499
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.