Byt, 1+kk

Nové moderní studio s možností užívání velké společné terasy s výhledem do okolní zeleně, situované v 5. patře nově postaveného rezidenčního projektu Garden Towers s recepcí, upraveným atriem a podzemním parkováním. Projekt se nachází v blízkosti parku Parukářka, v příjemné lokalitě v Praze 3 s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (nákupní centrum Flora, Olšanská poliklinika, pošta, četné možnosti sportovního vyžití) a dobrou dopravní dostupností do centra díky četným tramvajovým spojům a nedalekým stanicím metra Želivského a Flora.

Interiér bytu tvoří ložnice / obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a třemi francouzskými okny, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěná skříň, myčka, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, sklepní kóje na patře, vstup do budovy na čip. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné služby 2200 Kč/měs. Elektřina se převádí na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24279
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  37 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.