Byt, 4+kk

Nově zrekonstruovaný podkrovní byt situovaný ve 2. patře rohové řadové vily po kompletní kvalitní rekonstrukci. Klidná ulice v jedné z nejatraktivnějších rezidenčních lokalit v Praze, s výbornou dostupností do centra a na letiště, nedaleko Pražského hradu a parků Ladronka a Hvězda, s četnými možnostmi relaxace a sportovního vyžití v okolí.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 3 samostatné ložnice, plně vybavená hlavní koupelna, druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou (přístupná ze dvou ložnic), dvě komory a velká hala.

Vytápění dlažba v celém bytě, centrální plynové topení, francouzská okna, žaluzie, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon. Bez výtahu. V ceně je zahrnuto parkování v garáži v domě. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23909
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  150 m²
 • Parkování
  Garáž.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.