Byt, 1+kk

Kompletně nově zrekonstruované studio v 1. patře klasického činžovního domu po nákladné rekonstrukci, s novým výtahem a krásnými zachovanými původními prvky. Dům je situován na pomezí Žižkova a Vinohrad v klidné ulici lemované stromy, v lokalitě s rychlým dopravním spojením do centra (nedaleko stanic metra Flora a Jiřího z Poděbrad) a výbornou občanskou vybaveností v okolí.

Interiér tvoří 1 místnost s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická místnost a vstupní chodba.

Vysoké stropy, velká okna, laminátové podlahy, dlažba, vytápěná podlaha ve vstupní chodbě, bezpečnostní dveře, elektrické topení, myčka, videotelefon, internet. Poplatky za společné domovní služby a vodu 800 Kč/osoba/měsíc. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23886
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  30 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.