Byt, 5+1

Pečlivě a nákladně zrekonstruovaný nezařízený klasický byt s množstvím zachovaných původních architektonických prvků ve 3. patře secesního činžovního domu s výtahem v blízkosti nábřeží Vltavy a stanice metra Palackého (Karlovo) náměstí. Klidná lokalita s plnou vybaveností v okolí, v rychlém dosahu Francouzského lycea.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s funkčním krbem, jídelna s podávacím oknem, plně vybavená kuchyň, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Byt má dvě pohodlné ložnice s vlastními koupelnami a šatnou / vestavěnými skříněmi a třetí ložnice, kterou je možno využít též jako pracovnu.

Na podlahách parkety, bezpečnostní vstupní dveře, dostatečné úložné prostory, dvojkřídlové dveře, velká okna, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, videotelefon. Nájemcům je k dispozici klidný upravený dvůr. Garažové stání poblíž domu za dodatečný poplatek. Poplatky za společné domovní služby 2500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  2382
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  206 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.