Byt, 4+1

Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, situovaný ve 4. patře kompletně zmodernizovaného činžovního domu s výtahem v nejžádanější části Královských Vinohrad. Kvalitní rezidenční lokalita s rychlou dostupností do centra, pouhé dvě minuty chůze od náměstí Míru (tramvaje, metro), v blízkosti Havlíčkových sadů, s kvalitními restauracemi, bary a kavárnami v bezprostředním okolí.

Interiér bytu tvoří rohový obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, 3 samostatné ložnice, 2 koupelny (vana / sprchový kout), toaleta pro hosty, vybavená šatna, prádelní komora a vstupní hala.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, dostatek úložných prostor, pračka, sušička, myčka, videotelefon, TV, alarm, vstup do domu na čip. Možnost pronájmu 2 garážových stání za 5000 Kč/stání/měsíc. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií jsou hrazeny zvlášť (cca 10.000 Kč/měs.).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23534
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  127 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.