Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt s možností parkování, situovaný ve 2. patře plně zrenovovaného a dobře udržovaného činžovního domu s výtahem a společným upraveným dvorem ve vnitrobloku. Atraktivní lokalita v Praze 6, pět minut chůze od stanice metra Dejvická, v bezprostřední blízkosti areálu ČVUT, s plnou občanskou vybaveností, v pěším dosahu parku Stromovka, v rychlém dosahu letiště a četných mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní se spíží a jídelním prostorem, 2 ložnice (jedna z nich se vstupem na balkon), koupelna s vanou, umyvadlem, toaletou a bidetem, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Zachované původní prvky, velká okna, parkety, vytápěná dlažba v koupelně, klimatizace v obývacím pokoji a jedné ložnici, vestavěné skříně v ložnici a předsíni, bezpečnostní vstupní dveře, alarm, vlastní plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, satelit TV, internet, domácí vrátný. Možnost pronájmu garážového stání v domě za 2500 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby a vodu 900 Kč/os./měsíc. Elektřina a plyn se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22996
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži v zakladači.
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.