Byt, 4+1

Kvalitní byt se 2 koupelnami situovaný v 1. patře moderní vily v komplexu Villa Bianca s podzemními garážemi, recepcí, správcovskou službou, vysoce kvalitním bezpečnostním systémem a upravenými zahradami. Prestižní rezidenční lokalita s mnoha ambasádami, pár kroků od parku Stromovka. Výborná dostupnost do centra, do mezinárodních škol v Praze 6 a na letiště, pár minut ke stanici metra Hradčanská.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s velkoformátovým oknem, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 3 ložnice - jedna s šatnou, en-suite koupelna (vana, sprchový kout, toaleta), samostatná koupelna (sprchový kout, toaleta), dále technická místnost, šatna / komora, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěným úložným prostorem.

Dřevěné podlahy, dlažba, velká okna s výhledy do zeleně, francouzská okna, koupelny s mramorovým obkladem, bezpečnostní dveře, myčka, sklepní kóje 10 m2. Dvě parkovací místa v podzemních garážích zahrnuty v ceně. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií cca 11000 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22313
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  174 m²
 • Parkování
  Dvě garážová stání zahrnuta v nájmu.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.