Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt s možností parkování, situovaný ve 2. patře plně zrenovovaného a dobře udržovaného činžovního domu s výtahem a společným upraveným dvorem ve vnitrobloku. Atraktivní lokalita v Praze 6, pět minut chůze od stanice metra Dejvická, v bezprostřední blízkosti areálu ČVUT, s plnou občanskou vybaveností, v pěším dosahu parku Stromovka, v rychlém dosahu letiště a četných mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s krbem, plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 ložnice, koupelna (vana, dvě umyvadla, bidet, toaleta), spíž, toaleta pro hosty, technické zázemí, vstupní hala a vestavěné skříně. Obě ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku s množstvím zeleně.

Zachované původní prvky, velká okna, parkety, vytápěná dlažba v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, plynové vytápění, pračka, myčka, alarm, TV, internet, domácí vrátný. Garážové stání v domě 2000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby a vodu 900 Kč/os./měsíc. Elektřina a plyn se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21648
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.