Byt, 2+kk

Kompletně zařízený byt situovaný v 1. patře novostavby v Praze 6 na Břevnově, v blízkosti dvou parků. Lokalita v blízkém dosahu Šáreckého údolí, Letiště Václava Havla a mezinárodních škol v Praze 6, s tramvajovými a autobusovými spoji do centra.

Interiér bytu tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s šatnou a koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou.

Na podlahách lamino a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, vinotéka, nádobí a kuchyňské náčiní, povlečení, TV, domácí vrátný, společný sklep v budově. Bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií cca 3200 Kč měsíčně. Ideální bydlení pro pár.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21495
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.