Byt, 2+kk

Vkusně zrenovovaný zařízený byt s balkonem situovaný ve 2. patře dobře udržovaného činžovního domu s výtahem pár kroků od parku s dětským hřištěm. Byt je situován v klidné ulici v oblíbené rezidenční lokalitě Bubeneč pár minut chůze od stanic metra Hradčanská a Dejvická a parku Stromovka, s rychlým spojením do mezinárodních škol v Praze 6 a na letiště.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou moderní kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice s okny do tichého vnitrobloku, plně vybavená koupelna s technickým zázemím, šatna a prostorná vstupní hala se vstupem na balkon.

Množství vestavěných skříní, dřevěné podlahy, velká okna, bezpečnostní dveře, zatemňovací rolety, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, sklep. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií cca 5000 Kč/měs. K dispozici od prosince 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20487
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.