Byt, 5+kk

Komfortní kvalitní byt ve 3. patře nově zrekonstruovaného neoklasicistního paláce s 24h recepcí a parkováním v historickém centru Prahy. Výhodná lokalita pár minut chůze od Václavského náměstí, v pěším dosahu Staroměstského náměstí. Tramvaje pár kroků od budovy, metro pár minut chůze.

Byt má 4 ložnice a 2 koupelny. Interiér v přední části tvoří velká vstupní hala s vestavěnými skříněmi, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, jedna ložnice a toaleta pro hosty. V samostatné části jsou umístěny další dvě ložnice, hlavní ložnice s koupelnou (vana, sprcha, toaleta), plně vybavená samostatná koupelna, šatna a množství vestavěných skříní.

Velká okna, dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, sušička, videotelefon, alarm, telefonní linka/internet, satelitní TV připojení. Možnost zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Sklep, výtah. K dispozici 2 garážová stání zahrnuta v ceně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 15000 měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20132
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  213 m²
 • Parkování
  Dvě parkovací stání zahrnuta v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.