Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+1

Světlý zařízený byt situovaný ve druhém patře kompletně zrekonstruovaného půvabného historického domu bez výtahu v centru Starého Města. Jedinečná klidná lokalita s plnou občanskou vybaveností a výborným dopravním spojením.

Interiér bytu tvoří plně vybavená samostatná kuchyň, obývací pokoj se štuky, 1 rohová ložnice, koupelna s vanou, bidetem a toaletou, toaleta pro hosty a prostorná vstupní hala.

Původní zachované prvky, mramorové parapety, dvojkřídlové interiérové dveře, parkety a dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, satelitní TV (UPC Direct), alarm, domácí vrátný. Dům i byt prošly důkladnou rekonstrukcí. K domu přiléhá romantická společná zahrada (170 m2). Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře. Domovní služby 900Kč/os./měs. Energie budou převedeny na nájemce. K dispozici od září 2022.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  92 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře za extra poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  1834
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.