Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný klimatizovaný byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami situovaný ve 3. patře nově pečlivě zrenovovaného činžovního domu s výtahem, mnoha zachovanými původními prvky a podzemním parkováním. Klidná ulice v prestižní lokalitě na Hradčanech, pár minut chůze od Letenských sadů a Pražského hradu, minutu chůze od stanice metra Hradčanská. Lokalita s veškerou občanskou vybaveností a kvalitními restauracemi v bezprostředním okolí, s rychlým spojením na letiště a k mezinárodním školám.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s koupelnou (vana, toaleta), druhá ložnice, koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora a prostorná vstupní hala.

Výhledy do zeleně, vysoké stropy, renovované parketové podlahy, funkční původní dřevěné manuální rolety, alarm, kamerový systém, sklep. Jedno garážové stání zahrnuto v ceně nájmu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17946
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby 5.500,- Kč měsíčně. Elektřina a plyn se převádí na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.