Byt, 1+kk

Nadstandardní zařízený byt 1kk v 5. patře renovovaného domu s výtahem v centru Žižkova, v blízkém dosahu parků Vítkov a Parukářka, v lokalitě s rychlou dostupností do centra - 10 min na Václavské náměstí. Dobrá občanská vybavenost v okolí, nedaleko se nachází tenisové kurty, bazén a sportovní a relaxační centrum Olšanka.

Byt tvoří plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj / ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s velkou vestavěnou skříní.

Bambusové podlahy, vytápěná dlažba v koupelně, bezpečnostní dveře, centrální topení, výborná izolace, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií včetně internetu cca 3500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16985
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  44 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.