Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt situovaný ve 2. patře udržovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky v historické lokalitě v blízkosti prestižní Pařížské ulice, nábřeží Vltavy a Staroměstského náměstí.

V bytě se nachází obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice s koupelnou se sprchovým koutem, toaleta a vstupní chodba s technickou komorou.

Dřevěné podlahy a dlažba, velká špaletová okna, úložné prostory, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, TV, vysavač. K dispozici sklep o 4 m2. Záloha na poplatky za společné domovní služby a vodu 2.000 Kč měsíčně. Energie budou převedeny na nájemce. K dispozici od poloviny července 2022.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  15815
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.