Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt na Ořechovce. Byt navržený předním českým architektonickým studiem se nachází v 1. patře renovované vily se zahradou v tiché slepé ulici v prestižní rezidenční čtvrti v Praze 6. Pár minut od zastávky tramvají a autobusů, pár minut jízdy ke stanicím metra Dejvická a Hradčanská, v rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plynovým krbem a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice se společnou koupelnou (vana, sprchový kout, bidet, toaleta), prádelní/technická komora, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnou šatnou.

Dřevěné podlahy, vytápěná dlažba v koupelně, domácí vrátný. K dispozici společná zahrada. Bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za spotřebu energií se převádí na nájemce. Ihned k dispozici.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15365
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  108 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.