Byt, 4+kk

Kompletně zařízený podkrovní duplex s terasou v 6. patře rekonstruovaného činžovního domu s výtahem v oblíbené čtvrti Vinohrady s rychlou dostupností do centra, v blízkosti Riegrových sadů.

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s krbem a plně vybaveným kuchyňským koutem, malá ložnice/pracovna, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a šatna. V patře jsou 2 ložnice s šatnami, jedna také s přístupem na terasu, dále koupelna s masážní vanou a toaletou a úložná komora s plynovým kotlem.

Spíž/komora, plovoucí podlahy a dlažba, pračka, myčka, kabelová TV, satelitní připojení, alarm. Poplatky za domovní služby a zálohy na energie 4500 Kč/měsíc.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13010
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  129 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.