Byt, 4+kk

Zrekonstruovaný byt se 2 balkony a mnoha zachovanými původními prvky v 1. patře renovované budovy z konce 19. stol. v oblíbené rezidenční lokalitě na Vinohradech, pouhou minutu chůze od stanice metra Náměstí Míru.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s krbem a vstupem na balkon s malebným výhledem na kostel sv. Ludmily a Vinohradské divadlo, plně vybavený kuchyňský kout, 2 ložnice s výhledem do zeleně vnitrobloku (jedna s balkonem a šatnou), 3. ložnice (příp. pracovna, přístupná z ob.p.), koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC s bidetem, šatna/komora a vstupní hala.

Parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, štuková výzdoba, pračka, myčka, videotelefon. Bez výtahu. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 4000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12446
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.