Byt, 5+1

Stylový zařízený byt s balkonem a střešní terasou s krásným výhledem na Prahu a Pražský hrad v 5. patře zrekonstruovaného secesního domu s výtahem na Vinohradech.

Byt nabízí obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, jídelnu, 4 ložnice, 2 koupelny a toalety zvlášť.

Součástí vybavení jsou parketové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, myčka, kabelové TV připojení a telefonní linka, alarm. Zahrada ve vnitrobloku k dispozici. Pár kroků od Riegrových sadů, 5 minut chůze od Václavského náměstí. Zálohy na poplatky za společné domovní služby 1800 Kč/měs. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. Na rozdíl od fotografií je byt ZAŘÍZENÝ. K dispozici od září, možno i dříve.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12015
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  145 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.