Byt, 4+1

Plně zařízený rekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky v přízemí vkusně zrenovované vily ze 30. let se zahradou v prestižní rezidenční oblasti v Praze 6 v sousedství Ořechovky. Klidná lokalita jen pár minut chůze od stanice metra Dejvická, v rychlém dosahu centra, letiště a mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří 2 ložnice (jedna průchozí), obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, jídelna (příp. třetí ložnice), dále koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta pro hosty, malá zimní zahrada a vstupní hala.

K dalšímu vybavení patří parkety a dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, alarm, satelitní TV připojení a úložný prostor ve sklepě. Nájemníkům je k dispozici krásná společná zahrada. Možnost bezpečného parkování ve dvoře za 1250 Kč/měs. Zálohy na společné domovní služby 6.800 Kč měsíčně. Poplatky za spotřebu elektřiny budou převedeny na nájemce. Možnost bezpečného parkování ve dvoře.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11767
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  121 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.