Byt, 4+1

Kompletně zrekonstruovaný reprezentativní byt se zachovanými původními prvky, situovaný ve 2. patře plně zrenovovaného secesního činžovního domu s výtahem a pěkně upraveným vnitroblokem v klidné části Vinohrad. Výhodná lokalita v těsné blízkosti Riegrových sadů, pár bloků od stanice metra Náměstí Míru, v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti, 10 minut chůze na Václavské náměstí.

V bytě se nachází velká vstupní hala, prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 2 ložnice, pracovna / ložnice pro hosty a šatna. Dále koupelna se sprchovým koutem, druhá koupelna s vanou, samostatná toaleta a technická komora. Hlavní pokoje včetně kuchyně mají plochu 26 až 30,5 m2.

Za zmínku stojí vysoké zdobené stropy, štuková výzdoba i původní renovované parkety. Satelitní a kabelové TV připojení, vysokorychlostní internet, pračka, sušička. Možnost parkování poblíž za dodatečný poplatek. Poplatky za společné domovní služby a energie se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11304
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  162 m²
 • Parkování
  Možnost parkování poblíž.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.