Byt, 3+1

Kompletně zařízený prostorný byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami ve 3. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v prestižní čtvrti Prahy 6 Bubeneč. Lokalita s mnoha ambasádami, kvalitní občanskou vybaveností, s rychlou dostupností do centra (pár minut chůze k metru Hradčanská) a do mezinárodních škol ISP, Park Lane a Riverside School, v pěším dosahu velkých pražských parků Stromovka a Letná.

Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s arkýřem, hlavní ložnice se dvěma šatnami, druhá ložnice, koupelna s vanou, bidetem a toaletou, koupelna se sprchovým koutem, šatna / komora, toaleta pro hosty a velká vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, vzdušné pokoje, parkety, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuchyňské náčiní, internet, TV, domácí vrátný. V případě dlouhodobého pronájmu je možno byt pronajmout nezařízený. Poplatky za společné domovní služby a vodu 2500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se převede na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10786
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.