Byt, 3+1

Prostorný byt v přímém sousedství parku Stromovka. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrenovovaný byt se 2 ložnicemi, 2 koupelnami a výhledy do parku, situovaný ve 3. patře pečlivě zrekonstruovaného bytového domu z konce 19. stol., s novým výtahem. Budova stojí v tiché slepé ulici v prestižní diplomatické čtvrti Bubeneč, pár minut chůze od zastávky autobusu, v pěším dosahu stanic metra Hradčanská a Dejvická s plnou vybaveností v bezprostředním okolí, v rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená kuchyň, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta, bidet. sprška), další ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta, bidet. sprška), komora, samostatná toaleta s bidet. sprškou a vstupní hala.

Krásné výhledy do Stromovky, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, plynový kotel, satelitní příjem. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. Možnost pronájmu parkovacího stání u domu za 3000 Kč měsíčně (dle aktuální dostupnosti). Zálohy na společné služby a vodu: 2500 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se převádí na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10625
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici (dle aktuální dostupnosti).
 • Sklep
  -
 • PENB
  F
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.