Byt, 4+1

Byt v bezprostředním sousedství Havlíčkových sadů. Nabízíme na pronájem kompletně zrekonstruovaný, částečně zařízený byt se 2 koupelnami ve 3. patře dobře udržovaného bytového domu bez výtahu v ulici lemované alejí přímo u parku Havlíčkovy sady na Vinohradech. Prestižní lokalita s plnou občanskou vybaveností, kavárnami a restauracemi v blízkém dosahu, nedaleko tramvajové zastávky, v pěším dosahu (či 1 zastávku tramvají) stanice metra Náměstí Míru.

Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, hlavní ložnice s vybavenou šatnou a en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, toaleta, podlahové vytápění), další dvě ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout, toaleta) a vstupní chodba. 

Dřevěné podlahy, dlažba, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105095
 • Měsíční nájemné
  Rezervováno
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 2400 Kč měsíčně pro 3 osoby, každá další osoba 800 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.