Byt, 2+kk

Zařízený rekonstruovaný byt ve 2. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v blízkosti stanice metra Dejvická a četných zastávek tramvají a autobusů, s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Klidná ulice u krásně renovovaného náměstí s fontánou, v pěším dosahu Pražského hradu a parků Stromovka a Letná.

Interiér bytu tvoří velká vstupní hala s prostorem pro pracovní kout, 1 ložnice s šatnou, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem a samostatné WC s umyvadlem.

Prkenné podlahy, velká okna, vysoké stropy, bezpečnostní závora, skříně, pračka, myčka, satelit možný. Možnost využití prostoru ve sklepě. Byt je orientován do vnitrobloku. Poplatky za společné domovní služby 1000 Kč/měs. Elektřina a plyn jsou hrazeny zvlášť. K dispozici od 10. července 2017.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10439
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.