Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nově nákladně zrekonstruovaný, plně zařízený byt v 1. patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Budova stojí v tiché ulici se spoustou zeleně v Praze Břevnově, ve vyhledávané lokalitě v blízkém dosahu Pražského hradu a parku Ladronka, s rychlým spojením k metru, do centra, na letiště a do mezinárodních škol. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně škol, sportovišť, obchodů a restaurací.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala. 

Vinylové podlahy, dlažba, nová okna, žaluzie, centrální vytápění, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, sklep. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104285
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, spotřebu vody a vytápění: 4500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  Není vyžadován
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.