Byt, 4+1

Kompletně zařízený byt s krásným výhledem na nábřeží Vltavy, Petřín a Pražský hrad, situovaný ve 4. patře pečlivě zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem a dobře udržovanými společnými prostory. Byt se nachází v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v okolí, pár kroků od stanice metra Karlovo (Palackého) náměstí s mnoha tramvajovými spoji, nedaleko Francouzského lycea.

Byt tvoří velkorysý obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 3 ložnice, en-suite koupelna se sprchovým koutem a toaletou, samostatná koupelna s vanou, samostatná toaleta s bidetem, velká vstupní hala a 2 vybavené šatny. Ložnice jsou orientovány do klidného dvora.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, 2 plynové kotle, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, satelitní připojení, TV, videotelefon, alarm. Možnost využívání společného sklepa. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10370
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií 7000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  156 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.