Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu zařízený byt v 1. patře komorního bytového domu se společným dvorem ve vnitrobloku, bez výtahu, situovaný na okraji klidné vilové zástavby pouhých pár minut chůze od stanice metra Kobylisy (11 minut do centra), s četnými tramvajovými a autobusovými spoji. Lokalita nabízí výbornou občanskou vybavenost v blízkém okolí, poblíž se nachází také park Dlážděnka, koupaliště Stírka a oblíbený aquapark Šutka, v rychlém dosahu je chráněné území Havránka, Čimický a Ďáblický háj, Velká Skála, ZOO a Botanická zahrada v Troji.

Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, ložnice s okny do klidného dvora, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba. 

Laminátová podlaha, dřevěná podlaha v ložnici, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, elektrické přímotopy, pračka, myčka, mikrovlnná trouba.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103563
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 900 Kč/os. měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.