Přehled jednotek

Burzovní palác

Reprezentativní budova v centru Prahy, v těsné blízkosti náměstí Republiky, nabízí kancelářské prostory k pronájmu na prestižní adrese s excelentní dopravní dostupností. Výjimečná kombinace centra města a klidného prostředí Starého Města. Celou budovou Burzovního paláce prochází pasáž, která spojuje náměstí Republiky a ulici Rybnou. Veškeré služby a obchody přímo v budově nebo v blízkém okolí. Certifikace BREEAM In Use.

Lokalita:
V blízkosti se nachází stanice metra Náměstí Republiky (trasa B), tramvajové zastávky Dlouhá třída a Náměstí Republiky včetně autobusové zastávky Dlouhá třída a Hradební. Vlakové nádraží Masarykovo nádraží je vzdálené 10 minut pěší chůzí, letiště Václava Hávla je vzdálené 25 minut jízdy autem. Široká nabídka služeb potřebných pro provoz firmy v blízkém okolí.

Vybavení a služby:
Centrální recepce
Bezpečnostní služba 24/7
Rychlostní výtahy
Vstup na čipové karty
Moderní bezpečnostní systém
Klimatizace
Otevíratelná okna
Akustické podhledy s LED svítidly
188 vnitřních parkovacích míst
Pošta a restaurace v přízemní pasáži

Nájemné a služby jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  14351
 • Měsíční nájemné
  14 € za m² / 355 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  187 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  8 000 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  288 m²
 • PENB
  C
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.