Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Obchodní prostory k pronájmu v reprezentativní budově v centru Prahy, v těsné blízkosti náměstí Republiky s excelentní dopravní dostupností. Výjimečná kombinace centra města a klidného prostředí Starého Města. Celou budovou Burzovního paláce prochází pasáž, která spojuje náměstí Republiky a ulici Rybnou. Veškeré služby a obchody přímo v budově nebo v blízkém okolí.

Služby obsahují i odhad přímé spotřeby.

Lokalita:
V blízkosti se nachází stanice metra Náměstí Republiky (trasa B), tramvajové zastávky Dlouhá třída a Náměstí Republiky včetně autobusové zastávky Dlouhá třída a Hradební. Vlakové nádraží Masarykovo nádraží je vzdálené 10 minut pěší chůzí, letiště Václava Hávla je vzdálené 25 minut jízdy autem. Široká nabídka služeb potřebných pro provoz firmy v blízkém okolí.

Nájemné a služby jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Cena na vyžádání
 • Plocha k dispozici
  76 m²
 • Parkování
  180 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101062
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.