Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 7+1

Dvougenerační sedmipokojový rodinný dům s bazénem a upraveným pozemkem o výměře téměř 1 000 m2 se nachází ve vyhledávané lokalitě Starého Města v blízkosti Horského parku. K dispozici je garáž v domě a 3 venkovní parkovací stání.

Dispozici 1. nadzemního podlaží tvoří vstupní hala se schodištěm a šatními skříněmi, předsíň, prostorný obývací pokoj s krbem propojený s kuchyní a jídelní částí. Dále se tu nachází ložnice s koupelnou (vana, WC, bidet, pračka a sušička), další ložnice a samostatná koupelna (sprchový kout, WC). Součástí domu je též zimní zahrada se vstupem na terasu a zahradu s krytým bazénem.
Ve 2. a 3. podlaží je umístěn prostorný mezonet se samostatným vstupem. Nižší úroveň mezonetu tvoří předsíň, obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyně s jídelnou a vstupem do zimní zahrady i na terasu. Dispozici doplňuje ložnice s přístupem na terasu, samostatná koupelna (vana, WC a bidet). V horní úrovni mezonetu je předsíň s úložným prostorem, 2 ložnice a koupelna (sprchový kout). Suterén obsahuje technickou místnost, prádelnu a relaxační část s finskou saunou a sprchovým koutem.

Vybavení zahrnuje podlahové vytápění, plastová okna, vnější elektrické žaluzie ve spodní a horní části domu, klimatizaci v každém pokoji. Obě části domu mají kompletně zařízenou kuchyni s vestavnými spotřebiči.

Poloha rezidence s rychlým napojením do blízkého centra autem i MHD i s klíčovými dopravními tepnami nabízí kompletní občanskou vybavenost. V její blízkosti jsou mateřské i základní školy, instituce sportovního i kulturního charakteru, obchody i nákupní centra. Příznivci aktivního trávení volného času ocení bezprostřední blízkost Horského parku. K domu náleží 3 vnější parkovací stání před domem a 1 garáž. K dispozici je též praktický sklad.

Interiér 330 m2, terasy a balkony 120 m2, pozemek 965 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  330 m²
 • Terasa
  120 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Zahrada
  1 000 m²
 • Pozemek
  965 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  44234
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.