Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 7+kk

Nadčasový designový dům s krbem, velkou garáží, vlastní fitness zónou se saunou i jacuzzi a rozlehlou zahradou se rozprostírá na ploše 1 000 m2 v rezidenční čtvrti Vinohrady. Lokalita v bezprostřední blízkosti lesa poskytuje soukromí a klid.

V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně s jídelním koutem a krbem, obývací pokoj se vstupem do zahrady, herna s biliárovým stolem, pracovna se vstupem na terasu a koupelna. Dispozici doplňuje spíž, šatna a schodiště vedoucí do suterénu. V mezipatře je relaxační zóna s krbem. V patře je umístěna klidová zóna s hlavní ložnicí s koupelnou a šatnou, 4 další samostatné pokoje, galerie a další samostatná koupelna. Suterén obsahuje fitness se saunou, samostatnou koupelnu, prádelnu, sklep a technické zázemí.

Na pozemku je zahrada s listnatými stromy a úložným prostorem. Na dvoře je menší terasa s posezením i větší terasa s jacuzzi.

Vila je vybavena nadstandardními materiály a navržena na míru architektem. Vybavení zahrnuje 2 funkční krby, dřevěné podlahy, podlahové vytápění tepelným čerpadlem, hliníková okna, exteriérové hliníkové žaluzie, přípravu na klimatizaci, termostat v každé místnosti, shoz prádla, neprůstřelná skla u teras. Kuchyňské zařízení zahrnuje spotřebiči Miele – parní i klasickou troubu, chladničku s mrazničkou, chlazenou vinotéku a myčku nádobí.

Vinohrady se nacházejí v atraktivní bratislavské městské části Nového Města, v blízkosti přírody Malých Karpat s množstvím zeleně, v dosahu kompletní občanské vybavenosti, v místě s dobrou dostupností centra (cca 15 minut). V okolí je několik mateřských a základních škol stejně jako možnost výběru z různých sportovních a volnočasových zařízení.

Dům se prodává nezařízený (kromě vestavěného nábytku a spotřebičů). Garáž poskytuje prostor pro parkování 3 osobních aut, venkovní parkování ve dvoře dostupné pro 4 vozy.

Interiér 500 m2, zastavěná plocha 210 m2, pozemek 991 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  500 m²
 • Terasa
  87 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Zahrada
  694 m²
 • Pozemek
  991 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  44095
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.